ویزای تحصیلی 1401

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی تضمینی کشورهای کانادا، سوئد، آلمان ، انگلیس و دیگر کشورها اخذ ویزای تحصیلی دانشجویی و دانش آموزی

دریافت ویزای تحصیلی
دریافت ویزای تحصیلی

اعزام دانشجو به خارج

پیدا کردن کشور، شهر و دانشگاه یا کالج مناسب تصمیمی مهم و آینده ساز برای افراد است.

در این راه، شناختن موسسات اعزام دانشجو معتبر و به دست آوردن لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز اولین قدم برای شروع مراحل مهاجرت تحصیلی است. در این مقاله به بررسی مزایا و معایب موسسات مجاز اعزام دانشجو می پردازیم تا بتوانید بهترین و مناسب ترین تصمیم را بگیرید.

شناسایی موسسات اعزام دانشجو

اگر برای پیدا کردن «لیست موسسات اعزام دانشجو» به گوگل مراجعه کنید، یکی از اولین نتایج سایت سازمان امور دانشجویان است. تمامی موسسات اعزام دانشجو مجاز تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان امور دانشجویی فعالیت می کنند.

بنابراین، مطمئن ترین راه برای شناسایی موسسات اعزام دانشجو مجاز و غیر مجاز مراجعه به سایت سازمان امور دانشجویان است.

متقاضیان تحصیل در خارج از کشور که از طریق مؤسسات اعزام دانشجو اقدام می کنند، قبل از هر اقدامی ابتدا دانشگاه معتبر را از روی لیست اداره دانش آموختگان وزارت علوم انتخاب کنند سپس به لیست مؤسسات خدماتی اعزام مجاز و غیر مجاز که در وب سایت اداره بورس دانشجویان خارج وزارت علوم به آدرس   scholarship.saorg.ir   مراجعه کنند و هیچ آدرس دیگری را قبول نکنند.

متقاضی باید بعد از اینکه از لیست وزارت علوم، دانشگاه و سپس مؤسسه معتبر را انتخاب کرد با مؤسسه تماس حاصل کند و مؤسسات موظف هستند اطلاعات و مشاوره لازم را ارائه دهند و فرایند اخذ پذیرش از دانشگاه خارجی را توصیف کنند. تا افراد بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

 

کمک به متقاضیان جویای علم، بهره مندی آنان از دانش روز جهان و رشد علمی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران از مهم ترین اهداف مؤسسه ما می باشد این مؤسسه با بهره گیری از مشاوران و نمایندگان مجرب، دلسوز و با سابقه و مدیریت با تجربه دانشجویی دانشگاه های تمامی تلاش خود را در زمینه اخذ پذیرش، اقامت و اعزام دانشجو به خارج از کشور در پیش گرفته است.

امید است مؤسسه ما بتواند همانند گذشته، راهنما و همراه خوبی برای متقاضیان و خانواده های گرامی بوده و رسالت خود را در جهت اعتلای دانش و توانمندی جوانان وطن عزیزمان به انجام به رساند.

Scientific-reputation-of-foreign-universities

اعتبار علمی دانشگاه های خارج از کشور

سیستم آموزشی بیشتر دانشگاه های اروپایی مطابق با سیستم آموزشی دانشگاه های آمریکا است. علاوه بر این در برخی از این دانشگاه های دانشجویان می توانند پس از گذراندن دو ترم تحصیلی به صورت دانشجوی انتقالی وارد دانشگاه های آمریکا شوند. دانشجویانی که در برخی کشورهای اروپایی برتر مشغول تحصیل می باشند، می توانند از دانشگاه های اروپایی و آمریکایی بورسیه های تحصیلی دریافت کنند. به طور کلی بیشتر دانشگاه های مطرح اروپایی از سیستم توافق نامه بولونیا تبعیت می کنند.

علاوه بر این، برخی از دانشگاه های اروپایی بر اساس سیستم اراسموس و برنامه مبادلات دانشجویی عمل می کنند.

سیستم آموزشی دانشگاهی برخی از دانشگاه های مطرح اروپا و کانادا در آخرین رتبه بندی و رنکینگ برترین دانشگاه های جهان SQ در رتبه های برتر و زیر ۱۰۰ و ۱۰ جهان قرار دارند.

برخی از دانشگاه های معتبر اروپایی بر اساس برنامه اراسموس (ERASMUS برنامه تبادل دانشجویان بین المللی را انجام می دهند و سیستم آموزشی این کشورها مطابق با سیستم آموزشی دانشگاه های برتر اروپا و آمریکا می باشد.

 

و در رتبه های برتر دانشجویان بین اول

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه های خارج از کشور

متقاضیان ایرانی که قصد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند، باید در ابتدا مدارک لازم را کامل و ارسال نمایند. از جمله مدارک مهم در اخذ پذیرش دانشگاه ها می توان فرم درخواست از دانشگاه را نام برد که هر دانشگاه فرم درخواست متفاوتی دارد. ارائه ترجمه گواهی دیپلم دبیرستان و ریزنمرات دبیرستان به زبان رسمی کشور مقصد الزامی می باشد.

علاوه بر این مدارک متقاضی باید با ارائه اسناد و گواهی مالی ثابت کند که توانایی تامین هزینه های زندگی و تحصیل در مدت زمان اقامت در کشور مقصد را دارا می باشد. یکی از موارد مهم در اخذ پذیرش دانشگاه های خارج از کشور، دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی و یا زبان رسمی کشور مقصد می باشد.

متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند، بایستی مدرک مهارت و تسلط به زبان انگلیسی را ارائه دهند. اگر دانشجویی فاقد این مهارت و مدرک باشد، باید در دوره آمادگی زبان انگلیسی شرکت کند که معمولا در کالج ها یا دانشگاه های کشور مقصد برگزار می شود.

برخی از دانشگاه های مطرح جهان دارای آزمون های ورودی و پذیرش برای برخی رشته ها و یا رشته های خاص پزشکی و دندانپزشکی می باشند. دانشگاه ها از لحاظ شرایط برگزاری آزمون های ورودی با هم متفاوت هستند.

در واقع هر دانشگاهی آزمون های خاص خود را دارد. به منظور اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور، اخذ ویزای دانشجویی و اخذ مجوز أقامت الزامی می باشد.

اگر متقاضی در آزمون های ورودی و زبان نمره لازم را کسب کند، می تواند پذیرش دانشگاه را اخذ کند و بر اساس همین نامه پذیرش، متقاضی می تواند به سفارت کشور مقصد در کشور محل زندگی خود مراجعه کند و درخواست ویزای تحصیلی دهد.

ادامه تحصیل در خارج از ایران، رویای شیرینی است که بسیاری از افراد برای رسیدن به آن همه ی تلاش خود را می کنند؛ اما برای زندگی در کشوری دیگر، باید هزینه های زیادی را متحمل شوید که پرداخت آنها تنها از طریق ارز فیزیکی ممکن نیست. بسیاری از دانشجویان برای تامین مخارج زندگی، در کشور مقصد، مشغول به کار می شوند.

دانشجویانی که ایران را به قصد ادامه تحصیل در سایر کشورها ترک می کنند، در بیشتر مواقع آنقدر هیجان زده و سردرگم هستند که فراموش می کنند برای زندگی در کشوری دیگر نیاز به آشنایی با خدمات بانکی و مالی دارند.

در چند سال گذشته به منظور سهولت پرداخت هزینه های تحصیلی در خارج از کشور، به دانشجویان ارز دولتی ارائه می شد و دانشجویان پس از تشکیل پرونده در وزارت علوم می توانستند با مراجعه به بانک ها، هر ساله به میزان مشخصی، ارز دانشجویی دریافت نمایند.

 

ویزای تحصیلی در جهان

مراحل اعزام دانشجو

– برای ادامه تحصیل در خارج از کشور اول باید کشوری را انتخاب کنید که مناسب با روحیه و شرایط و علاقه شما باشد. در این مرحله باید به هزینه های تحصیلی هم دقت داشت چون هزینه تحصیل در کشورهای مختلف متفاوت می باشد.

مثلا در کشوری مثل آلمان تحصیل در مقطع کارشناسی و ارشد برای آلمانی ها و غیر آلمانی ها تقریبا رایگان است و همین عامل خیلی ها را مشتاق به تحصیل در این کشور کرده است.

البته برای تحصیل در آلمان مهارت زبان آلمانی یکی از پیش نیازهاست. ۲- باید بررسی کنید در دانشگاه های آن کشور به چه زبانی آموزش داده می شود تا مطابق با آن مهارت های زبانی تان را ارتقاء دهید. دانشگاه ها معمولا از دانشجویان بین المللی می خواهند تا در آزمون های بین المللی مثل تافل یا آیلتس شرکت کنند.

پس اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارید باید در آزمون های بین المللی زبان نمره قبولی کسب کنید. ۳- بالا بردن مهارت های علمی بسیار مهم است، اغلب برای ورود به دانشگاه های یک کشور باید به ملزومات علمی آن دانشگاه دست پیدا کنید.

 

۴- انتخاب رشته و دانشگاه امری مهم است، باید رشته ای را انتخاب کنید که کاملا با علاقه، اولویت و شرایط شما همخوانی داشته باشد. لیستی از دانشگاه هایی که دوست دارید دوره تحصیلی تان را در آنجا بگذرانید؛ تهیه کنید. اگر می خواهید در آینده در ایران کار کنید حواستان باشد دانشگاهی را انتخاب کنید که مدرکش مورد تایید وزارت علوم ایران باشد.

۵- آماده کردن مدارک بسیار مهم است؛ دانشگاه قبل از اینکه شما را به عنوان دانشجو قبول کند باید مدارک شما را بررسی کند. مدارک مورد نیاز در این مرحله شامل ریز نمرات، مدرک آخرین مقطع تحصیلی، توصیه نامه از اساتید معتبر دانشگاهی، رزومه تحصیلی، انگیزه نامه و… است.

۶- می توانید به همه دانشگاه هایی که مایل به ادامه تحصیل در آن ها هستید، درخواست بفرستید و فرم پذیرش را پر کنید. برخی از دانشگاه ها برای بررسی مدارک مبلغی را به عنوان application fee دریافت می کنند و در بعضی دانشگاه

ها این هزینه کاملا رایگان است.

۷- در این مرحله باید مدارکی را که از قبل آماده کرده اید، ارسال کنید. همه این مدارک باید قبل از ارسال در دفاتر رسمی ترجمه شوند و در بعضی کشورها مدارک باید مورد تایید دادگستری و امورخارجه نیز واقع شوند.

۸- اگر مدارکی که به دانشگاه فرستادید، مورد تایید قرار گرفت، دانشگاه نامه پذیرشی را برای شما می فرستد. بعد از دریافت نامه پذیرش دانشجو باید مراحل اقدام برای ویزا را انجام دهد.

شرایط اعزام دانشجو به خارج از کشور و برنامه خود را انتخاب کنید و شرایط و ضوابط را با دقت بخوانید و نامه انگیزشی بنویسید و درخواست نامه پیشنهادی کنید و برای آزمون آیلتس یا تافل آماده شوید و اسناد خود را ترجمه و تأیید کنید و از سیستم عامل های آنلاین استفاده کنید و برای امتحان ورودی ثبت نام کنید و برای مصاحبه مطمئن باشید و قرار ملاقات ویزا را تعیین کنید و برای هزینه ها برنامه ریزی کنید

مؤسسات اعزام دانشجو در ایران

با توجه به اینکه تحصیل در خارج از ایران مزایای زیادی دارد و می تواند به بالا بردن سطح علمی دانشجویان کمک کند در برخی اوقات دانشجویانی که وارد این مسیر می شووند ممکن است به دلایلی چون دشواری شرایط پذیرش، اخذ ویزای تحصیلی و غیره دلسرد شوند و از رویاهای خود دست بکشند.

مؤسسات اعزام دانشجو ، با بهره گیری از دانش و اطلاعات، تجربه و آشنایی به قوانین کشور مقصد، روند این مهم را آسان و تسریع می کنند.

در شهرهای مختلف ایران مخصوصا در کلان شهرها مؤسسات و شرکت های معتبر اعزام دانشجو با نام های چون؛ اعزام دانشجو مشهد، اعزام دانشجو شیراز، اعزام دانشجو پزشکی، موسسه اعزام دانشجو مازندران، موسسه اعزام دانشجو در خراسان شمالی، موسسه اعزام دانشجو مشهد، موسسه اعزام دانشجو در گلستان، اعزام دانشجو در رشت، اعزام دانشجو به ترکیه در تبریز و … در حال فعالیت هستند.

بهتر است قبل از هر اقدامی در مورد فعالیت این مؤسسات و شرکت ها اطمینان لازم را کسب کنید و سپس به آنها اعتماد کنید. موسسه حقوقی، مهاجرتی ما تجربه های موفق و مشاوران حرفه ای توانسته در اعزام دانشجو به کشورهای خارجی موفق عمل کند.

مزایای تحصیل در خارج از کشور

نکات مهم تعرفه اعزام دانشجو:

همچنین به منظور رعایت یکنواختی حق الزحمه، ارائه خدمات مشاوره به صورت رایگان می باشد و برای محاسبه کامل

تعرفه خدمات اعزام دانشجو ، هزینه های اخذ پذیرش و خدمات انتقال و اسکان در محل تحصیل به شرح زیر محاسبه می شود:

اخذ پذیرش از دانشگاه های مورد تایید تا حداکثر ۵۰ درصد یک ماه مقرری دانشجوی بورسیه مجرد در کشور محل تحصیل. اخذ روادید حداکثر ۲۰ درصد یک ماه مقرری دانشجوی بورسیه مجرد در کشور محل تحصیل.

ارائه خدمات راهنمایی، انتقال و اسکان اولیه دانشجو در محل تحصیل ۳۰ درصد یک ماه مقرری دانشجوی بورسیه مجرد.

بر این اساس در صورتی که پذیرش از یکی از دانشگاه های ممتاز مورد تایید وزارتین علوم یا بهداشت اخذ شود هزینه های اعلام شده در خصوص اخذ پذیرش از دانشگاه های مورد تایید، به میزان ۲۰ درصد قابل افزایش خواهد بود.

همچنین سایر هزینه هایی که در موارد فوق پیش بینی نشده اعم از بلیط، فرم های روادید و غیره به صورت توافق طرفین خواهد بود. ۵۰ درصد مبلغ قرارداد در زمان انعقاد و امضای قرارداد و۵۰ درصد مابقی پس از انجام تعهدات موسسه قابل پرداخت خواهد بود.

خدمات مؤسسات اعزام دانشجو :

دانشجویانی که قدم در این مسیر می گذارند ممکن است به دلایلی چون سختی شرایط پذیرش، اخذ ویزای تحصیلی دچار تنش و روند فرسایشی شوند که در آینده منجر به انصراف از مسیر می شوند. زیرا تمامی مراحل که خدمت شما گفته شد بایستی توسط شما طی شود که این امر مستلزم ممارست و پشتکار می باشد.

با علت پیچیدگی و طولانی بودن این فرآیند است که غالب دانشجویان این اختیار را به موسسات اعزام دانشجو می دهند تا برای آنها یک پذیرش خوب بگیرند.

از این رو مؤسسات اعزام دانشجو با بهره گیری از دانش، تجربه و آشنایی به قوانین هر کشور و دانشگاه پروسه این مسیر را می توانند خیلی راحت برای شما بهبود ببخشند.

بنابراین بهترین کار قبل از اقدام در مورد فعالیت مؤسسات اعزام دانشجو این است که اطمینان لازم را نسبت به آنها کسب کنید و سپس به آنها اعتماد کنید.

موسسه اعزام دانشجو :

بسیاری از کسانی که از طریق موسسه اعزام دانشجو ما به کشورهای دیگر برای تحصیل می روند.

باید در مورد ویژگی های این موسسه ها اطلاعات زیادی داشته باشند تا بهترین موسسه را برای اعزام خود به خارج از کشور انتخاب کنند. امروزه بسیاری از افراد سعی می کنند به وسیله موسسه اعزام دانشجو به کشورهای خارجی مسافرت کنند و در آن کشورها به تحصیلات خود ادامه دهند.

برای اینکه با بهترین موسسات اعزام دانشجو آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از ویژگی های مهمی را که این موسسات اعزام دانشجو باید داشته باشند را برای شما بیان می کنیم.

نکاتی در مورد بهترین موسسه اعزام دانشجو:

امروزه بسیاری از افراد می خواهند از طریق تحصیل در خارج از کشور به کشورهای خارجی مسافرت کنند و در آنجا به تحصیل خود ادامه دهند، این دسته از افراد برای اینکه به کشورهای خارجی بروند باید به خوبی با ویژگی های موسسه اعزام دانشجو آشنایی داشته باشند تا بهترین موسسه اعزام دانشجو را برای رفتن خود انتخاب کنند.

برخی از ویژگی های آنها عبارت می باشد از :

1. قانونی بودن :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که موسسه اعزام دانشجو در تهران باید داشته باشد و شما هم باید به این ویژگی اهمیت بسیاری دهید، این است که موسسات مجوز های قانونی را به دست آورده باشند.

در این چند سال اخیر متاسفانه بسیار دیده شده است که برخی از موسسات قانونی نبوده اند و به همین دلیل از مشتریان سوء استفاده بسیاری شده است. به همین

دلیل اگر شما می خواهید هزینه زیادی را برای اعزام به کشورهای خارجی پرداخت کنید باید به خوبی در مورد قانونی بودن این موسسه اطلاعات لازم را داشته باشید.

2. تعامل با دانشجویان دیگر که در خارج از کشور تحصیل می کنند:

اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد موسسه اعزام دانشجو داشته باشید می توانید با دانشجویان دیگری که از طریق این موسسه اعزام دانشجو به آن کشور رفته اند ارتباط برقرار کنید تا در مورد عملکرد و روش های اعزام دانشجو آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

یکی از نکات بسیار مهمی که در ارتباط برقرار کردن با دانشجویان وجود دارد این است که شما هزینه های خود را بسیار کاهش می دهید، چرا که دیگر نیازی نیست از طریق روش های دیگری در مورد این موسسه اطلاعات لازم را به دست آورید.

شما اگر با افراد دیگری در دانشگاه های دیگر ارتباط داشته باشید اعتماد به نفستان بسیار افزایش پیدا می کند.

3. مجموعه فعال :

یکی دیگر از ویژگی هایی که موسسه اعزام دانشجو باید داشته باشد و شما باید به این ویژگی مهم دقت بسیاری داشته باشید این است که به فعال بودن آن موسسه توجه بسیاری نمایید.

برخی از موسسات هستند که در محیط مجازی فعالیت بسیاری دارند، بدون شک آنها عملکرد بهتری نسبت به دیگر موسسات دارند.

شما می توانید اطلاعات لازم در مورد قانونی بودن موسسات را از طریق سایت هایی که معتبر بودن آنها را مشخص می کند تعیین نمایید.

برخی از دوستان شما امکان دارد از طریق موسسه اعزام دانشجو به کشورهای خارجی سفر کنند، شما می توانید از آنها هم در این مورد پرسش های مورد نیاز خودتان را بپرسید تا اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید.

4. مجوز های اعزام به دانشگاه ها :

برخی از دانشگاه هایی که شما می خواهید به آنها اعزام شوید شاید مجوزهای لازم را نداشته باشند، به همین دلیل باید موسسه اعزام دانشجو در مورد این دانشگاه ها اطلاعات لازم را به شما بدهد.

برخی از موسسات هستند که مجوزهای لازم اعزام دانشجو را دارند، به همین دلیل آنها نمی توانند دانشجو ها را به کشورهای مانند مالزی و یا سوئد اعزام کنند.

بر این أساس اگر می خواهید به کشوری که مایل هستید برای تحصیل اعزام شوید بهتر است به این نکته توجه بسیاری داشته باشید و بهترین موسسه را که می تواند شما را به عنوان مثال به کشور آلمان بفرستد را انتخاب کنید.

برخی از موسسه ها هستند که مجوزهای تمامی کشورهایی را که دانشجوی ایرانی را می پذیرند را دریافت کرده اند، این موسسات توانایی بسیار بیشتری دارند و به همین دلیل در زمینه اعزام دانشجو تخصص و تجربه بیشتری دارند.

5. هزینه :

یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد موسسه اعزام دانشجو وجود دارد و شما باید به این موضوع هم توجه بسیاری داشته باشید، این است که به هزینه های دریافتی آنها دقت نمایید.

هزینه هایی که موسسه اعزام دانشجو می خواهد از شما دریافت کند باید بر اساس تعرفه های شناخته شده و مشخص شده باشد.

بر این اساس اگر مشاهده نمودید که یکی از موسسات هزینه بیشتری را دریافت می کند نباید به آن اعتماد کنید. نرخ تمامی موسسات بر اساس یورو می باشد و شما باید هزینه های خود را به این نرخ حساب کنید.

برخی از دانشگاه ها هستند که هزینه بیشتری را برای اعزام به آنها باید پرداخت کنید، ولی برخی دیگر از آنها هزینه کمتری می گیرند، شما بر اساس علاقه خود یکی از آنها را می توانید انتخاب کنید و برا پرفتن به آن کشور از طریق موسسه اعزام دانشجو اقدام کنید.

راهنمایی های لازم :

تمامی موسسه اعزام دانشجو در تهران این وظیفه را بر عهده دارند که شما را در مورد شرایط و ویژگی های هر دانشگاهی که شما می خواهید به آن اعزام شوید را برایتان توضیح دهند.

هر یک از این موسسات شرح کاملی از خدماتی را که ارائه می دهند را برای شما بیان می کنند که شما می توانید در مورد هر یک از آنها از موسسه پرسش های خود را بپرسید.

بعد از اینکه شما راهنمایی های لازم را در مورد اعزام به کشور دلخواه تان را دریافت کردید با شما قراردادی بسته می شود که بر اساس آن قرار دارد.

شما باید هزینه هایی را برای اعزام خود پرداخت کنید. یکی از مهمترین مزیت هایی که این موسسات برای اعزام دانشجو دارند این است که شما با خیالی راحت به کشور مورد نظر خود سفر می کنید.

سخن آخر مرکز آموزشی مؤسسه ی بازماندگان تحصیلی با بررسی نیاز های آموزشی متقاضیان و مخاطبین خود، ضمن ارائه ی محتوای معمول مؤسسه های آموزشی خصوصی، به ارائه و برگزاری دوره های مختلف مهارت آموزی و تحصیلی در قالب چندین دپارتمان های می پردازد.

نکته ی دیگر ، این است که با توجه به شمول خدمات این مرکز و در برگیری خدمات گسترده، افراد متقاضی می توانند با تکیه بر روند قانونی و با توجه به مجوز های رسمی آن از گرفتار شدن در دام سودجویان مدرک تحصیلی در امان باشند.

لذا شاهدیم که در این مؤسسه، محوریت با آموزش و افزایش مهارت تخصصی است.

چرا که منطقأ افراد فاقد تخصص و یا افراد غیر ماهر به هیچ وجه شایستی دریافت مدارک علمی و یا برخورداری از مزایای این گونه مدارک تحصیلی نیستند.

پس ابتدا امر آموزش باید در افق دید متصدیان مؤسسات آموزشی باشد. در مرحله ی بعد از این است که موضوعاتی همچون اعطای مدرک و یا ثبت گواهی تحصیلی و آموزشی اهمیت می یابد.

بازماندگان تحصیلی

بازماندگان تحصیلی بصورت قانونی و با استعلام آنلاین و کتبی خرید مدرک تصمینی برای مدیران و صاحبین مشاغل و کسب و کارها

بسیاری از مدیران و صاحبین مشاغل به منظور گسترش کسب و کار خود نیاز به گذراندن دوره های مدیریتی به منظور افزایش توانمدی های مدیریتی و هماهنگ شدن با متدها و دانش روز دارند.

همچنین مدارک تحصیلی بالاتر کمک می کند تا وجهه بهتری در میان رقبای خود کسب کنند.

در صورت تمایل جهت اطلاع دقیق از قیمت مدرک تحصیلی مورد نظر میتوانید با مشاورین ما از طرق وانساب مشاوره رایگان درسی داشته باشید.

 

 

 

09926199690

02191031707

 

 

رای به این مطلب
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید