خرید مدرک دندان پزشکی با استعلام قانونی

خرید مدرک دندان پزشکی با استعلام قانونی

دندانپزشک به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می پردازد و از همین رو شاید بهتر باشد که عنوان این رشته را دهان‌پزشکی گذاشت.

در گذشته دندانپزشکی را مساوی با دندانسازی می‌دانستند. اما امروزه دندانسازی تنها بخشی از دندانپزشکی است. رشته دندانپزشکی در مقطع دکترای عمومی نحوه رعایت بهداشت، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان را آموزش می‌دهد.

 

دندان‌پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود.

چرا مدرک تحصیلی دندان پزشکی را بخریم؟

متاسفانه روزانه خیلی از فرصت های زندگی به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی در مقطع و یا رشته تحصیلی مناسب را از دست می دهید و زمان عامل مهمی برای از دست دادن آن می باشد.
دیگر نگران از دست دادن فرصت های پیش روی خود نباشید، شما می توانید با خرید مدرک تحصیلی دندان پزشکی که یکی از 3 رشته مورد توجه افراد رتبه برتر کشور است به آرزو ها و رویاهای خود برسید.
چرا به جای تحصیل در مقطع دندان پزشکی آن را بخریم؟
جواب کاملا واضح می باشد به خاطر مراحلی که دریافت این مدرک دارد خرید آن بهتر است. برای درک بهتر این موضوع ما برای شما روند دریافت مدرک دندان پزشکی را توضیح می دهیم.
moshavereh
اولین مرحله برای دریافت مدرک دندان پزشکی شرکت در کنکور تجربی است که دارای بالاترین جامع آماری بین تمام رشته های تحصیلی است.
اگر شما در این آزمون بتوانید رتبه مناسب را کسب کنید، می توانید با ارائه مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم تجربی در این مقطع ثبت نام کنید. پس از ثبت نام شما وارد مقطع دندان پزشکی می شوید، تحصیل در این دوره به دو بخش علوم پایه و کارآموزی تقسیم می شود.
در مرحله اول یعنی علوم پایه شما باید 63 واحد درسی که شامل 24 واحد درس عمومی و 39 واحد درس اختصاصی که شامل دروس تئوری و عملی می شود را در طی 2 سال بگذرانید. پس از پایان این دوره باید در آزمون علوم پایه شرکت کنید و پس از قبول در این آزمون وارد مرحله بعدی که همان دوره کارآموزی یا تخصصی است می شوید.
در دوره کارآموزی شما باید 154 واحد درسی که شامل 139 واحد درس اختصاصی و 15 واحد درس اختصاصی اختیاری می شود را در طی 4 سال بگذرانید. پس از گذراندان این تعداد واحد شما می توانید مدرک دندان پزشکی خود را دریافت کنید.
امکان تحصیل این رشته در سه دانشگاه سراسری، آزاد و پردیس وجود دارد به صورت مجموع هر سه این دانشگاه ها 1491 دانشجو می پذیرند. که برای تحصیل در دانشگاه آزاد و پردیس شما باید شهریه بپردازید که این شهریه به دو بخش متغییر و ثابت تقسیم می شود.
که شهریه ثابت بر اساس سال ورودی و شهریه متغییر بر اساس تعداد واحد و نوع درس که عمومی است یا تخصصی تعیین می گردد، هر چه دروس تخصصی تر باشد شهریه متغییر بیشتر است.
در دانشگاه آزاد شهریه شما برای رشته دندان پزشکی اگر 18 واحد درس داشته باشید حدود 10 میلیون است که اگر شما دانشگاه خود را طی حداقل 6 سال تمام کنید باید 120 میلیون تومن برای دریافت مدرک دندان پزشکی دانشگاه آزاد صرف کنید.
شهریه دانشگاه پردیس بین الملل نیز برای هر ترم به طور متوسط با توجه به اینکه در کدام دانشگاه تحصیل می کنید بین 17 تا 22 میلیون می باشد. حال به خوبی متوجه شدید که چرا خرید مدرک دندان پزشکی از اینکه خودتان در این مقطع تحصیلی کنید بهتر می باشد.
دندان

آیا مدرک تحصیلی دندان پزشکی که خریداری می کنیم معتبر است؟

مدرک تحصیل دندان پزشکی که شما خریداری می کنید کاملا معتبر می باشد چون در سیستم دانشگاه مربوطه ثبت شده است و برای شما یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل شده است.
در این پرونده ها اطلاعات شخصی و ریز نمرات شما وجود دارد و اگر شما به دانشگاه مربوطه مراجعه کنید می توانید اطلاعات خود را در آن جا بیابید.
همچنین بر روی مدرک دندان پزشکی شما مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد که این نشان اعتبار مدرک شما است. این مدرک چون تمام ویژگی هایی که مدرک واقعی را دارد شما می توانید به راحتی از آن در ارگان های دولتی و خصوصی استفاده کنید و نگران استعلام آن نباشید، زیرا این مدارک کاملا مستند هستند.

مدرک تحصیلی دندان پزشکی را از کجا خریداری کنیم؟

اگر شما می خواهید یک مدرک معتبر با قابلیت استعلام را خریداری کنید و دنبال یک موسسه معتبر هستید پیشنهاد ما به شما موسسه خرید مدرک است.
موسسه خرید مدرک با استفاده از روابط قوی و گسترده خود با افراد و سازمان ها مدرک دندان پزشکی به شما ارائه می دهد که دارای پرونده فیزیکی و الکترونیکی می باشد که در آن ریز نمرات و اطلاعات شما وجود دارد. بر روی مدرک دندان پزشکی شما مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه وجود دارد به همین علت کاملا معتبر می باشد.
همچنین علاوه بر مدرک دندان پزشکی، موسسه خرید مدرک سایر رشته های گروه پزشکی مانند مدرک دارو سازی و پزشکی را ارائه میکند.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت مدرک دندان پزشکی

شما برای دریافت مدرک دندان پزشکی فقط لازم است مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را ارائه دهید و هیچ احتیاجی به شرکت در آزمون و امتحانی ندارد. اگر آقا هستید علاوه بر فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس شما باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارائه کنید.
توجه نمائید از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم شما  باید حداقل 6 سال گذشته باشد تا بتوانید مدرک دندان پزشکی را خریداری کنید.

موارد استفاده از مدرک تحصیلی دندان پزشکی

شما با استفاده از این مدرک می توانید در آزمون تخصص دندان پزشکی شرکت کنید و در یکی از دوره های تخصصی دندان پزشکی مانند اندودنتیکس، دندان‌پزشکی ترمیمی، دندان‌پزشکی کودکان و غیره ادامه تحصیل دهید. یا وارد بازار کار شوید و برای خود مطب بزنید یا در کلینیک، بیمارستان و مراکز درمانی مشغول به کار شوید.
درآمد این کار بسیار بالا می باشد حتی درآمد آن از پزشک عمومی نیز بالاتر است و در جامعه دندان پزشکان دارای منزلت اجتماعی بسیار بالایی می باشند. اما اگر همچنان دلتان پیش پزشکی گیر است پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله خرید مدرک پزشکی است.

قیمت مدرک تحصیلی دندان پزشکی

قیمت این مدرک به موارد مختلفی مانند این که از کدام دانشگاه صادر شده است و  مدت زمان آماده سازی آن بستگی دارد.
شما عزیزان می توانید  برای اطلاعات دقیق از قیمت مدرک تحصیلی دندان پزشکی با مشاوران موسسه خرید مدرک تماس بگیرید. این مشاوران به تمام سوالات شما در زمینه مدرک تحصیلی پاسخ می دهند و برای شما مراحل دریافت این توضیح می دهند.
کلینیک دندانپزشکی

آینده شغلی ، بازار کار، درآمد:

امروزه در کشور ایران نزدیک به ۱۲ هزار دندانپزشک وجود دارد و از سوی دیگر سالانه ۱۸ دانشکده دندانپزشکی دولتی و خصوصی موجود در کشور بیش از ۱۰۰۰ دندانپزشک تربیت می کنند. حال سوال اینجاست که آیا برای این تعداد فارغ‌التحصیل رشته دندانپزشکی فرصت‌های کاری وجود دارد؟

 

امروزه در کشور ایران فرصت‌های شغلی برای دندانپزشکان جوان به دو دلیل عمده محدودتر شده است که یکی از این دلایل پیشرفت بهداشت در کشور ایران است است. یعنی خوشبختانه کشور ایران نیز مانند سایر کشورهای جهان در جهت پیشگیری و اهداف بهداشتی حرکت کرده و بسیاری از بیماری‌ها را مهار و کنترل کرده است.

در نتیجه مردم کمتر به پزشکان و دندانپزشکان مراجعه می‌کنند. از سوی دیگر در چند سال اخیر رشد پزشکان و دندانپزشکان نسبت به نرخ رشد جمعیت افزایش یافته است.

برای مثال اگر تا ۲۰ سال قبل به ازای هر ۲۵ هزار نفر یک دندانپزشک وجود داشت حال به ازای هر ۵ یا ۶ هزار نفر یک دندانپزشک وجود دارد.

البته ذکر عوامل فوق به معنای آن نیست که هیچ فرصت شغلی برای دندانپزشکان جوان وجود ندارد بلکه در بسیاری از شهرستانهای کشور، ایران هنوز شاهد کمبود دندانپزشک هستیم.

یعنی در حالی که در بعضی از نقاط کشور به ازای هر ۲ هزار نفر یک دندانپزشک داریم، در نقاط محروم کشورمان به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر یک دندانپزشک وجود دارد.

دندانپزشک

کار عملی دندانپزشک مهمتر از دانش تئوری:

در پزشکی مخصوصا دوره عمومی درس خواندن دوره دانشجویی و تسلط کافی به مباحث کتاب ها در کنار کار بالینی مهم تر از دندانپزشکی است. اما در دندانپزشکی کار عملی و مهارت دست که بلد باشید روی دندان انجام بدهید از درس خواندن مهم تر است.

یعنی اگر خیلی مطالب علمی بلد باشید و مطالعه زیادی داشته باشد ولی در کار عملی و دستی ضعیف باشید دندانپزشک خوبی نخواهید شد. دندانپزشکی مثل پزشکی نیست که با نسخه نوشتن هم شاید بتوانید درآمد داشته باشید، باید کار عملی انجام بدهید.

 

وضعیت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر:

امکان ادامه تحصیل فوق دکترا در رشته‌های مختلف دندان‌پزشکی در ایران وجود دارد.

moshavereh

5/5 - (3 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید