امکان استفاده همزمان از تمام وام‌های دانشگاه آزاد

وام دانشگاه آزاد

امکان استفاده همزمان از تمام وام‌های دانشگاه آزاد

 

سیدفضلی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد: سه دسته وام برای دانشجویان دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است؛ نوع اول از منابع داخلی دانشگاه است که ارائه این تسهیلات زمان‌بر نخواهد بود و به محض درخواست دانشجو، در یک بازه زمانی کوتاه در اختیار او قرار خواهد گرفت.

نوع دوم نیز پرداخت وام از طریق وام‌های بانکی خواهد بود که پرداخت این وام‌ها نیز منوط به تکمیل فرآیند توسط خود دانشجو خواهد بود. نوع سوم وام وزارت علوم و وزارت بهداشت خواهد بود که پرداخت این وام نیز منوط به کار این وزارتخانه خواهد بود.

وزارتخانه اقدامات پرداخت وام را انجام داده و در طول یک ترم این وام به حساب دانشجو واریز می‌شود؛ عملا دانشجو در زمان ثبت‌نام نیازی به منابع مالی ندارد و نیاز به این منابع در زمان ثبت‌نام مجدد یا تسویه‌ حساب خواهد بود. به همین دلیل دانشجو در طول یک ترم قطعا وام خود را دریافت می‌کند.

تمام دانشجویان می‌توانند همزمان از تمام وام‌ها استفاده کنند. یعنی می‌توانند همزمان از وام بانک ملی، مهر ایران، رسالت، منابع داخلی و وزارت علوم استفاده کنند. البته دانشجویان باید مدیریت مالی داشته باشند زیرا با دریافت تمام این وام‌ها باید اقساط زیادی را پرداخت کنند.

 

 

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید