محل‌های رفع نواقص کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

کارشناسی ارشد

محل‌های رفع نواقص کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

در صورت مغایرت اطلاعات روی کارت با مراجعه به باجه های رفع نواقص از امروز 1401/02/26 لغايت روز سه‌شنبه 141/02/27 از ساعت 8:30 الي 12:00 و 14:00 الي 18:00 اقدام نمایید.

تاکید می شود داوطلبان عزیز نسبت به کنترل معدل اعلامی و معدل واقعی خود اقدام لازم را بعمل آورند.

در صورت تغییر معدل به قسمت ویرایش اطلاعات در کارت ورود به جلسه در سایت سنجش مراجعه کنید.

لازم به ذكر است در سنوات گذشته نسبت به لغو قبولي داوطلبان داراي مغايرت معدل ولو در حد 2 تا 5 صدم نمره نيز اقدام شده است.

 

دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۱ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده و داوطلبان می توانند در موعد مقرر نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند.

آن دسته از متقاضیان تحصیل در مقطع فوق لیسانس که قبلا ثبت نام شان را در سامانه سنجش انجام داده اند، برای شرکت در آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشند. در واقع این کارت از الزامات حضور در آزمون محسوب شده و داوطلب بدون این کارت امکان وارد شدن به حوزه را نخواهند داشت.

به همین دلیل، اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ برای همه متقاضیان الزامی است. این افراد باید با آگاهی از زمان تعیین شده برای انتشار کارت ورود به جلسه، در موعد مقرر به سامانه سنجش مراجعه نموده و کارت خود را دریافت نمایند.

از آن جایی که مسولیت برگزاری آزمون کارشناسی ارشد هم مانند سایر آزمون های سراسری با سازمان سنجش است، کارت ورود به جلسه ارشد هم در سایت این سازمان منتشر شده و امکان انجام تغییرات لازم بر روی آن وجود دارد. متقاضیان باید در زمان تعیین شده به این سامانه مراجعه نموده و اطلاعات شان را بررسی کنند.

 

زمان برگزاری کنکور کارشناسی‌ارشد 1401

کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ در روزهای ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه (چهارشنبه تا جمعه آینده) برگزار می‌شود.

کنکور کارشناسی ارشد امسال با رقابت بیش از ۶۴۷ هزار داوطلب در ۱۳۷ کد رشته امتحانی از ساعت هشت صبح چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه جاری آغاز می شود و تا روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

 

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید