دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی کرج و دانشکدگان ابوریحان یکپارچه می‌شوند

دانشکدگان کرج

دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی کرج و دانشکدگان ابوریحان یکپارچه می‌شوند

رئیس دانشگاه تهران خبر داد:

دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی کرج و دانشکدگان ابوریحان یکپارچه می‌شوند.

رئیس دانشگاه تهران از برنامه یکپارچه‌سازی فعالیت‌های علمی دانشگاه تهران در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی خبر داد و گفت: در جمع‌بندی تبادل‌نظرها و بازدیدهایی که از دو دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی و ابوریحان صورت گرفت و با تمام ذی‌نفعان گفتگو کردیم، اجماع این بود که باید یکپارچه‌سازی فعالیت‌های علمی این دو مجموعه برای بهره‌برداری بهینه از ظرفیت‌ها عملیاتی شود.

 

جزئیات یکپارچه‌سازی کشاورزی و منابع طبیعی در دانشگاه تهران؛ یک دانشکدگان و ۳ دانشکده

وی یکی از اهداف یکپارچه‌سازی دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی کرج و دانشکدگان ابوریحان در ورامین را بهره‌برداری حداکثری از تمام ظرفیت‌های دانشگاه تهران در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی دانست و افزود: بر اساس این الگوی یکپارچه، یک دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی واحد در دانشگاه تهران با شکل‌گیری سه دانشکده خواهیم داشت و طرح اولیه‌ای برای ساماندهی گروه‌ها و رشته‌های تخصصی جدید و چگونگی جهت‌دهی دانش‌بنیان‌ها در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی برنامه‌ریزی می‌شود.

رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه در حال حاضر یکپارچه‌سازی فعالیت‌های علمی و پژوهشی کشاورزی و منابع طبیعی جزو اولویت‌های کشور است، اظهار داشت: برای تحقق پارادایم اقتصاد مقاومتی چاره‌ای جز این نیست که کشاورزی به عنوان محور توسعه کشور بیشتر دیده شود. روز به روز که می‌گذرد ابعاد و اهمیت سفارش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه کشاورزی محور اقتصاد کشور قرار گیرد، بیشتر روشن می‌شود.

 

 

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید