قیمت غذای دانشجویی تا مهرماه افزایشی ندارد

قیمت غذای دانشجویی تا مهرماه افزایشی ندارد

قیمت غذای دانشجویی تا مهرماه افزایشی ندارد

مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم:

مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه دانشما با بیان اینکه تا مهر ماه هیچ افزایش قیمت غذای دانشجویی در دانشگاه‌های کشور نخواهیم داشت، تاکید کرد:

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به تمام دانشگاه‌های کشور ابلاغ کرده است که هیچ افزایش قیمت غذای دانشجویی تا مهرماه نباید داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی های صورت پذیرفته، در تابستان هر دانشگاه‌ با هیئت امنای خود جلسه گذاشته و بعد از تصمیم‌گیری درباره میزان افزایش قیمت غذای دانشجویی، قیمت پیشنهادی خود را به صندوق رفاه وزارت علوم ارسال می‌کنند.

 

غذای دانشجویی

 

رئیس صندوق رفاه وزارت علوم تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: بعد از دریافت قیمت پیشنهادی غذای دانشجویی، جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می شود و در این زمینه تصمیم‌گیری و قیمت نهایی به دانشگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

وی همچنین با اشاره به کلنگ زنی خوابگاه ۲۵۰ بلوکی متاهلی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، گفت: به زودی کلنگ‌زنی یک بلوک خوابگاه متاهلی در تمام دانشگاه‌های کشور آغاز خواهد شد.

گنجی گفت: در سابق، از کل اجاره بهای خوابگاه‌ها حدود ۶۰ درصد آن به حساب دانشگاه‌ها برگردانده می‌شد تا در تجهیز و ارتقاء کیفی خوابگاه‌ها استفاده شود، اما در مدیریت جدید این مقدار به ۹۰ درصد تغییر کرده و حتی ده درصد باقیمانده نیز در دانشگاه‌های همان استان سعی خواهیم کرد هزینه شود که این موضوع کمک زیادی به بهبود رفاه دانشجویان در دانشگاه‌های کشور خواهد بود.

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید