زمان ثبت نام داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد برای شرکت در مرحله مصاحبه

مصاحبه داوطلب دکتری دانشگاه آزاد

اعلام زمان ثبت نام داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد برای شرکت در مرحله مصاحبه

بر اساس اطلاعیه‌ای که در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفته، فرایند ثبت‌نام از داوطلبان واجد شرایط شرکت در مرحله مصاحبه آزمون دکتری این دانشگاه تا نیمه خردادماه آغاز خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی برای آن دسته از داوطلبان مقطع دکتری دانشگاه آزاد که در فراخوان دکتری بدون آزمون این دانشگاه شرکت کرده و در مرحله اول پذیرش بدون آزمون قبولی شده اند، فرصتی را جهت ثبت نام مصاحبه علمی دکتریفراهم می کند.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.iau.ac.ir نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه مصاحبه اقدام نمایند که ابتدا باید با وارد کردن کد دسترسی به انتخاب رشته و کد ملی می توانند صفحه ثبت نام شوند. در این صفحه می بایست فرم PDF ارائه شده توسط سامانه را تکمیل و به همراه سایر مدارک آموزشی و پژوهشی بارگذاری کنند.

 

شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱نیز همانند سایر مراحل این آزمون دارای شرایط خاصی است که هر داوطلب می تواند در صورت دارا بودن همه آن ها، سر جلسه مصاحبه دکتری این دانشگاه حاضر شود. شرایطمصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

  • ثبت نام آزمون دکتری 1401 و شرکت در آن
  • کسب نمره کل لازم و مجاز شدن به شرکت در مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1401
  • کسب حدنصاب دعوت به مصاحبه رشته محل های انتخابی در فرم انتخاب رشته دکترا دانشگاه آزاد
  • پرداخت هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401

 

اگر داوطلبی حدنصاب کدرشته محلی را کسب نموده ولی در زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ آن کدرشته محل را در فرم مربوطه درج نکرده باشد، امکان شرکت در مراحل مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی برای وی میسر نخواهد بود.

 

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید