افتتاحیه اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان برگزار می‌شود

افتتاحیه اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان برگزار می‌شود

افتتاحیه اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان برگزار می‌شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ابراهیم نعیمی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: جشنواره ملی سلامت دانشجویان کشور با شعار «سلامت برای همه دانشجویان در همه‌ی دانشگاه ها» فرهنگ مراقبت فردی و اجتماعی به همت دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان برگزار می‌شود.

نعیمی گفت: مراسم افتتاحیه جشنواره در روز سه‌شنبه سوم خرداد ماه همزمان با روز آزاد سازی خرمشهر با حضور نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان، سازمان تبلیغات اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری تهران در سازمان امور دانشجویان کشور برگزار خواهد شد.

مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: در این برنامه از کتاب سواد سلامت و پوستر رسمی جشنواره ملی سلامت دانشجویان نیز رونمایی خواهد شد.

لازم به ذکر است محور‌های این جشنواره را اسـلام و سـلامت، سلامت و دانشگاه، سلامـت و امنیت، سلامت و خانواده، سلامـت و ازدواج، سلامت و اشتغال، سلامـت و ورزش، سلامـت و تغذیه، سلامـت و کـرونا و سلامت و فضای مجازی و در ۵ بخش ۱- آموزش، پژوهش و فناوری ۲- ایده‌ها و تجارب نوآورانه ۳- تولیدات رسانه ای- هنر‌های تجسمی ۵- فضای مجازی برگزار می‌شود.

این جشنواره ویژة تمام دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور است، و علاقه مندان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره به آدرس https://festival.saorg.ir/fa مراجعه و آثار خودشان را به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، طبقه ششم سازمان امور دانشجویان تحویل دهند.

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید