دانشجویان شهریه‌پرداز نگران وام شهریه نباشند

دانشجویان شهریه‌پرداز نگران وام شهریه نباشند

دانشجویان شهریه‌پرداز نگران وام شهریه نباشند

دانشجویان شهریه پرداز نگران وام شهریه نباشند

مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، در خصوص مهلت ثبت نام وام‌های دانشجویی گفت: مهلت ثبت نام وام‌های ویژه دکتری و وام ضروری تا ۱۵ خرداد ادامه دارد و سه وام دیگر تحصیلی، شهریه و وام ودیعه مسکن برای نیمسال دوم ثبت نام آن‌ها به پایان رسیده است.

وی افزود: حدود ۳۰ درصد از درخواست‌های وام‌های دانشجویی در نیمسال دوم پرداخت شده و مابقی را باید سازمان برنامه و بودجه اعتبار آن را تخصیص دهد که بتوانیم پرداخت کنیم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: اگر تا پایان خرداد ۵۰ درصد بودجه تخصیص داده شود، صد در صد وام‌ها را به حساب دانشجویان پرداخت می‌کنیم؛ مشروط به اینکه بودجه تامین شود.

گنجی در ادامه در خصوص وام شهریه گفت: مشکلی برای پرداخت وام شهریه نداریم و دانشجویانی که با درخواست آن‌ها برای وام شهریه موافقت شده، به حساب دانشگاه واریز می‌شود، در واقع برای پرداخت وام شهریه صندوق رفاه با دانشجو طرف نیست و به حساب دانشگاه واریز می‌شود.

وی افزود: دانشجویانی که وام شهریه آن‌ها تایید شده اطمینان داشته باشند که به حساب دانشگاه واریز می‌شود و نباید دانشجو برای شرکت در امتحانات با مشکل شهریه مواجه باشد. اگر دانشجویی در این زمینه به مشکل برخورد کرده می‌تواند به صندوق رفاه دانشجویان مراجعه کند؛ چرا که دانشگاه نباید مانعی برای تحصیل این دانشجویان ایجاد کند.

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید