ثبت‌نام الکترونیکی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه تهران تمدید شد

ثبت‌نام الکترونیکی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه تهران تمدید شد

ثبت‌نام الکترونیکی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه تهران تمدید شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، اداره کل خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه شماره ۳ در خصوص پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی نیمه‌متمرکز سال ۱۴۰۱، آورده است:

«بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در سامانه جامع دانشگاه تهران برای شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی و دستیاری دامپزشکی نگردیده‌اند، می‌رساند ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۳/‏۰۳/‏۱۴۰۱ تمدید شد.»

ثبت‌نام الکترونیکی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه تهران تمدید شد

این اطلاعیه می‌افزاید: «پس از انقضای مهلت تعیین شده، فرصت داده شده تمدید نخواهد شد.»
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این ثبت‌نام مربوط به داوطلبان پذیرفته‌شده مرحله اول آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی سال ۱۴۰۱ است که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت ارزیابی آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند.

ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک این داوطلبان از روز دوشنبه دوم خرداد ماه ۱۴۰۱ آغاز شده است.
داوطلبان می‌توانند جهت ثبت‌نام به آدرس ems1.ut.ac.irمراجعه و نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.
ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون (مصاحبه) از روز سه‌شنبه ۱۷ خرداد تا روز جمعه ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ مطابق با جدول برنامه زمانبندی مصاحبه، برگزار می‌شود.

داوطلبان لازم است به منظور کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از مکان و زمان دقیق مصاحبه به سایت پردیس / دانشکده مربوطه مراجعه کنند.

انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نیست.

داوطلبانی که به دلیل تداخل زمان مصاحبه با دانشگاه دیگر، قادر به حضور در جلسه مصاحبه دانشگاه تهران نیستند، با ارائه مستندات لازم جهت انجام مصاحبه با پردیس / دانشکده مربوطه هماهنگی و پیگیری لازم را به عمل آورند.

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید