خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری

خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری

خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری

خرید مدرک کارشناسی ارشد حسابداری بدون نیاز به کنکور مانند سایر رشته های بدون کنکور در دانشگاه های کشور امکان ثبت نام دارد .

داوطلبان برای ادامه تحصیل در تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکور نیاز به مدرک کارشناسی مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود دارند و همچنین کسانی که رشته کارشناسی آنها حسابداری نیست و غیر مرتبط است ، می توانند در کارشناسی ارشد رشته حسابداری شرکت کنند .

دانشگاه آزاد ظرفیت و امکانات زیادی در ارائه رشته های مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد دارد . کارشناسی ارشد حسابداری در بسیاری مراکز تحصیلی دانشگاهی کشور تدریس میشود زیرا یک رشته بسیار پرطرفدار نسبت به سایر رشته های موجود در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی است که از نظر بازار کار نیز مشاغل مربوط بسیاری دارد .

این رشته از نظر واحد های درسی نیز بسیار گسترده و شامل واحد های مختلف زیر گروه ریاضی است .

حسابداری اندازه‌گیری، پردازش و ارتباطات اطلاعات مالی و غیرمالی در مورد نهادهای اقتصادی مانند مشاغل و شرکت‌ها است.

حسابداری که به آن «زبان تجارت» گفته می‌شود، نتایج فعالیت‌های اقتصادی یک سازمان را اندازه‌گیری می‌کند و این اطلاعات را به کاربران مختلفی از جمله سرمایه گذاران، بستانکاران، مدیریت و تنظیم کنندگان منتقل می‌کند. مشاغل حسابداری به عنوان حسابدار شناخته می‌شوند. اصطلاحات «حسابداری» و «گزارشگری مالی» اغلب به عنوان مترادف استفاده می‌شوند.

 

نکاتی در مورد کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکور در دانشگاه های کشور

رشته حسابداری از رشته هایی است که در بازار کار امروز و مخصوصا در بخش اقتصاد مشاغل بسیاری را مرتبط با خود دارد و تقاضای جذب نیروی آن در ارگان های خصوصی و همچنین دولتی بسیار زیاد است، به همین دلیل متقاضیان این رشته هم بسیار زیاد شده است .

دانشگاه های مانند پیام نور، غیرانتفاعی ، پردیس خود گردان برای کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکور هر ساله دانشجو ثبت نام می کنند .

ارشد حسابداری بدون کنکور در پردیس بین المللی تهران تدریس میشود . دانشگاه های پردیس خود گردان مانند سایر دانشگاه های دیگر ارشد حسابداری بدون کنکور می پذیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی ارشد بدون کنکور شما همراهان عزیز میتوانید با مشاوران ما درمرکزمشاوره تحصیلی دانشما تماس حاصل فرمایید .

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد حسابداری در دانشگاه های سراسری در سامانه سازمان سنجش اعلام شده است .

برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور حسابداری در صورت ارائه شدن نیاز به مدرک کارشناسی است ، شرایط ادامه تحصیل در این مقطع بدون آزمون برای همگان امکان پذیر نیست و به صورت پذیرش استعداد های درخشان میباشد که عموما ۲۰ درصد ظرفیت دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد به استعدادهای درخشان تخصیص داده میشود و البته شرایطی بسیار سخت اما امکان پذیر دارد .

دانشجویانی که جز استعداد درخشان هستند در صورت ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد باید درهمان رشته کارشناسی و همچنین در همان دانشگاه ادامه تحصیل دهند .

ثبت نام کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکور بصورت اینترنتی است . برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور حسابداری داوطلبان میتوانند از هر رشته ای در رشته دلخواه خود تنها با ارائه مدارک مربوطه ثبت نام کنند .

 

کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکوردانشگاه آزاد را در کمترین زمان بگیرید

کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکوردانشگاه آزاد و یا هر دانشگاه دیگری امکان ثبت نام برای همه با ارائه مدارک را ندارد ، بر اساس سوابق تحصیلی جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد فقط و فقط برای جمعیت ده درصدی هر ورودی و فقط برای نخبه هاست .

امسال ملاک اصلی برای پذیرش دانشجو در نیمسال دوم شرط معدل می باشد .

دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی و کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد حسابداری و حتی دکتری ( استعداد درخشان ) به صورت بدون کنکور دانشجو می گیرد .

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه می باشد .

مدارک فارغ التحصیلان حسابداری با آزمون هیچ تفاوتی با مدارک رشته حسابداری بدون آزمون ندارند وهر دو مدارک معتبراست .

مدارک ارائه شده در این دانشگاه در سراسر جهان اعتبار دارد و کاملا بین المللی است .

 

کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکور پیام نور

کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکور پیام نور زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات میباشد .

داوطلبان میتوانند در دوره های فراگیر پیام نور شرکت کنند و به ادامه تحصیل بپردازند ، دوره های فراگیر پیام نوربدین صورت است که داوطلبان کارشناسی ارشد بدونه احتساب رشته تحصیلی خود در مقطع کارشناسی به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بپردازند ، دوره های فراگیر پیام نور یکبار درسال انجام می شود .

داوطلبان برای قبولی و اخذ مدرک کارشناسی ارشد می توانند سریع ثبت نام کنند.

 

برای اولویت در ثبت نام با مشاوران ما تماس بگیرید. 

02191031707

02191035447

نحوه خرید و ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی و از طریق سامانه معتبر می باشد .

برای راهنمایی بیشتر در مقطع ارشد حسابداری پیام نور با مشاوران ما تماس بگیرید.

روش هایی شما عزیزان می توانید اطلاعات کافی درمورد دانشگاه های بدون کنکور بدست آورید.

مدرک دانشگاه بدون کنکور معتبر برای تمامی ارگان ها وسازمان ها می باشد ، این دانشگاه ها زیر نظر وزارت علوم است و طبق این ( وزارت ) آیین نامه های مخصوص خود را تعیین می کنند و کاملا مدرک آن معتبر و قابل استفاده میباشد ، اما هر سال شهریه ها افزایش میابد .

داوطلبان دانشگاه های بدون کنکور باید از لیست رشته هایی که در دانشگاه های بدون کنکور سراسری ، آزاد ، پردیس خود گردان ، غیرانتفاعی ، پیام نور و… وهمچنین سایر جزئیات مربوط به آن مطلع شوند .

دانشگاه های بدون کنکور هر ساله دانشجویان زیادی در مقاطع کاردانی وکارشناسی نا پیوسته و کارشناسی پیوسته وکارشناسی ارشد و حتی دکتری جذب می کند .

برای ثبت نام بدون کنکور با پشتیبان های ما ارتباط برقرار کنید . ثبت نام بدون کنکور به صورت بدون (آزمون) دردو نیمترم مهرماه و بهمن ماه دانشجو می پذیرد .

ثبت نام کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکوردانشگاه پیام نور

ثبت نام کارشناسی ارشد حسابداری بدون کنکوردانشگاه پیام نور از طریق سازمان سنجش و به صورت قانونی انجام می شود و همچنین ظرفیت این رشته در دانشگاه های پیام نور محدود است .

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال یکبار صورت میگیرد و به صورت اینترنتی می باشد .

نحوه ثبت نام بصورت برگزاری دوره های فراگیر پیام نور میباشد . داوطلبان هیچ محدودیتی برای ثبت نام ندارند .

زمان پذیرش دانشجو درسال گذشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در بهمن ماه میباشد ، داوطلبان برای اطلاع از زمان ثبت نام 1401 می توانند با ما تماس بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور و هرگونه مشاوره تحصیلی میتوانید با مرکزمشاوره تحصیلی دانشما تماس حاصل کنید .

 

دانشگاه بدون کنکوردر سراسر کشور
برای ثبت نام بدون کنکور از متقاضیان شهریه دریافت می شود ، شهریه تحصیلی بستگی به نوع رشته و تعداد واحد های انتخاب شده ازسوی دانشجو دارد ، اما این راهی برای ادامه تحصیل برای داوطلبان است .

درسال های اخیر تعداد رشته های زیادی به صورت بدون کنکور در دانشگاه ها تدریس می شود ، به همین دلیل تقاضا برای ادامه تحصیل به صورت بدون کنکور زیاد شده است .

تقریبا ۸۵ درصد از کل رشته های کشور به صورت بدون کنکور تدریس می شود ، رشته های پزشکی و پیراپزشکی در رشته علوم تجربی و برخی رشته ها در زیر گروه ریاضی در دانشگاه های بزرگ کشور با برگزاری آزمون دانشجو میگیرد .

شرایط ورود به دانشگاه های بدون کنکور

شما عزیزان میتوانید برای راهنمایی بیشتر از هر گونه مشاوره تحصیلی با ما تماس حاصل کنید .

شرایط ورود به دانشگاه های بدون کنکور با هرکدام از دانشگاه های کشور متفاوت است . جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در مقاطع مختلف رشته های حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فراگیرپیام نور و اطلاع از گرایش های مختلف رشته حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فراگیر پیام نور با مشاورین متخصص ما در هر امور تحصیلی تماس فرمایید .

این مرکز میتواند پاسخی برای تمامی سوالات شما در مورد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور و شهریه و جزئیات ثبت نام آن باشد .

مشاور انتخاب دانشگاه

رای به این مطلب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید